STIKLA KONSTRUKCIJAS

Mēs izgatavojam gan stikla starpsienas, gan durvis no lielformāta stikla, kas uzstādīts vienā līnijā līdz pilnam augstumam no grīdas līdz griestiem.

Interjers piedāvā produktus un risinājumus, kas palīdz radīt ideālu līdzsvaru starp funkcionalitāti un estētiku, jo īpaši tas attiecināms uz mazo biroju vai biroju vienību, profesionālo prakšu vietu, aģentūru un mājas biroju interjera arhitektūru.Tā pielietojums attiecināms uz telpas izmantošanas efektivitāti, pārredzamību,vienmērīgām pārejām starp telpām, komfortu un elastību.

 

MĀJAS LAPA IZSTRĀDES STADIJĀ

METĀLA DURVIS

STD METĀLADURVIS
Metāla durvis “STD” paredzētas tiem, kam nepieciešamas ļoti izturīgas, lētas metāla durvis.
Nepieciešamības gadījumā durvis var nokomplektēt ar dažādu veidu slēdzenēm, lai palielinātu izturību pret uzlaušanu.
Apstrādātas šādā veidā, metāla durvis ir izturīgas pret koroziju. Durvju ražošanai tiek izmantotas 1.5 mm auksti velmētas loksnes. Vērtnes biezums (bez krāsas) 53 mm, kārbas platums 80 mm.
FD METĀLADURVIS
Atšķirībā no “STD” durvīm, “FD” metāla durvju izgatavošanai tiek izmantota jaunākā durvju ražošanas tehnoloģija, kura atšķiras ar to, ka durvju vērtnes ārējai loksnei ir biezs ieloks, kas ir pilnībā iegremdēts rāmī, un kas ielaušanās mēģinājuma gadījumā izslēdz iespēju aizķerties aiz vērtnes. Durvju ražošanai tiek izmantotas 1.5 mm auksti velmētas loksnes.Vērtnes biezums (bez krāsas) 63 mm, kārbas platums 100 mm.

LUX METĀLADURVIS

Šīs durvis domātas cilvēkiem ar izsmalcinātu gaumi. Pateicoties modernām tehnoloģijām, kuras izmantojam durvju ražošanā, iespējams realizēt pārdrošākos dizaina risinājumus, radot tieši tādas durvis, kādas jūs vēlaties. Jums nebūs jāsamierinās ar gatavām noteikta izmēra un krāsas konstrukcijām.
Mēs izgatavojam jebkuras sarežģītības pakāpes ekskluzīvās metāla durvis:
- standarta, gan nestandarta variantus;
- dažādās krāsās un ar dažādiem apdares materiāliem;

- ar spoguļu un stikla elementiem;

- ar ārkārtīgi augstu izturības līmeni un izsmalcinātu apdari.
Pasūtot šādas durvis, jums nenāksies gaidīt ilgi, jo izgatavotāji esam mēs paši – bez jebkādiem starpniekiem. Dekoratīvo durvju apdari var kombinēt kā vēlaties: piemēram, metāla durvis ar MDF paneļiem un stikla paketēm.

UGUNSDROŠAS DURVIS

Svarīgu lomu mūsu piedāvājumā ieņem ugunsdrošās durvis, kuras:
- tiek uzstādītas sienā vai starpsienā, kuras biezums nav mazāks par 100 mm;
- sastāv no dzelzs rāmja ar piemetinātiem sienas stiprinājumiem un no lokšņu tērauda durvju vērtnes ar minerālvates izolāciju;
- ir aprīkotas ar īpašu sloksni, kura izplešas ugunsgrēka laikā, lai nodrošinātu dūmu necaurlaidību.
Standarta komplektācijā ugunsdrošās durvis ir aprīkotas ar nospiežamu rokturi un sprūdu. Durvju rāmis un vērtne tiek krāsoti ar pulverkrāsu, kuru pasūtītājs var izvēlēties no RAL kataloga.
Standarta izstrādājuma apraksts:
Vienviru ugunsdrošas durvis kreisā un labā vērtne, pēc DIN standarta.

PVC KONSTRUKCIJAS

Piedāvājam arī PVC logu un durvju piegādi, uzstādīšanu, gan standarta, gan individuālus risinājumus.